−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Boguszowicka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Wodzisławska - Basen
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Spokojna
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Kłokocińska
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Jankowicka
Świerklany
Skrzyżowanie
Ośrodek Zdrowia
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Żory
Boguszowicka
Rybnik
Kopalnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wodzisławska - Basen
02
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
05:04
K
05:54
K
06:29
S
06:54
07:44
08:04
BG
08:44
S
09:34
10:34
S
11:34
G
12:14
13:04
K
13:34
S
14:04
K
14:34
15:19
S
15:49
16:29
S
17:09
18:09
S
19:09
20:09
21:04
K
21:58
K
22:39
G
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:04
K
05:54
K
06:29
S
06:54
07:54
B
08:44
S
09:34
10:34
S
11:19
G
12:04
13:04
K
13:34
S
14:04
K
14:34
G
15:09
S
15:34
16:19
S
17:09
18:09
S
19:09
20:09
21:04
K
21:58
K
22:39
G
Soboty
06:04
K
07:29
08:34
S
10:04
G
11:04
12:14
G
13:14
14:14
G
15:04
S
16:14
G
17:14
18:14
G
19:04
G
20:14
21:14
G
22:39
G
Niedziele i święta
07:44
G
08:44
10:54
13:04
15:04
17:04
19:04
20:24
21:44
G
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Górnicza - Basen
G
− kurs do: Gwarków - Osiedle
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się