−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Przystanki:
Rybnik
Kopalnia
Żory
Boguszowicka
Świerklany
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Ośrodek Zdrowia
Skrzyżowanie
Żory
Wodzisławska - Jankowicka
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Kłokocińska
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Spokojna
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wodzisławska - Boguszowicka
17
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:05
C
05:38
06:26
C
07:10
C
07:21
08:23
C
09:15
10:08
11:08
12:43
13:38
C
14:08
C
14:38
15:04
G
15:58
C
16:19
17:08
17:48
18:38
19:38
20:38
C
21:36
C
22:30
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:05
C
05:38
06:23
C
07:10
C
07:23
C
08:23
C
09:15
10:08
11:08
12:33
13:38
C
14:08
C
14:38
C
15:43
C
16:13
16:53
17:38
18:38
19:38
20:38
C
21:36
C
22:30
Soboty
06:38
07:53
09:08
11:33
13:38
15:38
17:38
20:38
Niedziele i święta
09:08
11:18
13:28
15:28
17:28
19:28
20:48
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
G
− kurs przez: Górnicza - Basen
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się