07
Przystanek:
Al. Zjedn. Europy - Osińska
06
Kierunek:
Przyjazna
Dni robocze
05:30
05:40
D
10:11
11:36
12:41
C
13:26
J
14:36
J
16:56
18:21
J
19:41
20:51
21:51
D
22:26
D
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:30
05:40
D
10:11
11:36
12:41
C
13:26
J
14:36
J
16:56
18:21
J
19:41
20:51
21:51
D
22:26
D
Soboty
05:40
D
09:26
10:31
C
11:31
12:36
C
13:31
14:36
C
15:31
16:41
C
17:31
18:41
C
19:41
C
20:41
21:51
D
22:26
D
Niedziele i święta
05:40
D
09:18
D
10:18
D
11:18
12:18
D
13:18
D
14:18
15:18
D
16:18
D
17:18
18:18
D
19:18
20:18
D
21:27
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe, przez: Stodolna - Cmentarz >> Pszczyńska, z pominięciem: Al. Niepodległości
D
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
J
− kurs do: Jasna