07
Przystanek:
Dąbrowskiego
02
Kierunek:
Przyjazna
Dni robocze
05:36
05:46
D
10:17
11:42
12:47
C
13:32
J
14:42
J
17:02
18:27
J
19:47
20:57
21:57
D
22:32
D
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:36
05:46
D
10:17
11:42
12:47
C
13:32
J
14:42
J
17:02
18:27
J
19:47
20:57
21:57
D
22:32
D
Soboty
05:46
D
09:32
10:37
C
11:37
12:42
C
13:37
14:42
C
15:37
16:47
C
17:37
18:47
C
19:47
C
20:47
21:57
D
22:32
D
Niedziele i święta
05:46
D
09:24
D
10:24
D
11:24
12:24
D
13:24
D
14:24
15:24
D
16:24
D
17:24
18:24
D
19:24
20:24
D
21:33
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe, przez: Stodolna - Cmentarz >> Pszczyńska, z pominięciem: Al. Niepodległości
D
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
J
− kurs do: Jasna