−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Wojska Polskiego - Rondo
Al. Wojska Polskiego - Herberta
Folwarecka - Ogródki
Folwarecka - Pałki
Rybnicka - Rondo
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Granica
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Rondo
Rybnicka - Pałki
Rybnicka - Strefa
Rybnicka - Cmentarz
Rybnicka - Kłapczyka
Rybnicka - Kłapczyka
Rybnicka - Cmentarz
Rybnicka - Strefa
Rybnicka - Pałki
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Granica
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Rondo
Folwarecka - Pałki
Folwarecka - Ogródki
Al. Wojska Polskiego - Herberta
Al. Wojska Polskiego - Rondo
Dworzec Autobusowy
Żory
Dworcowa
Mikołowska - Dębowa
Wolności - Stadion
Boczna - Klonowa
Boczna - Park Przemysłowy
Brzozowa
Dworzec Kolejowy
Dworcowa
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
04
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Rybnicka - Granica
16
Kierunek:
Boczna - Park Przemysłowy
Dni robocze
6
20
D
7
23
9
26
D
10
51
13
36
14
39
DP
15
46
17
56
19
46
22
16
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
6
20
D
7
23
10
31
13
36
15
46
17
56
19
46
22
16
Soboty
9
48
D
14
18
D
18
40
D
22
16
Niedziele i święta
10
06
14
16
18
16
Objaśnienia:
D
− kurs do: Dworzec Autobusowy
P
− kurs z pominięciem: Dworcowa >> Boczna - Park Przemysłowy
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się