−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Wojska Polskiego - Rondo
Al. Wojska Polskiego - Herberta
Folwarecka - Ogródki
Folwarecka - Pałki
Rybnicka - Rondo
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Granica
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Rondo
Rybnicka - Pałki
Rybnicka - Strefa
Rybnicka - Cmentarz
Rybnicka - Kłapczyka
Rybnicka - Kłapczyka
Rybnicka - Cmentarz
Rybnicka - Strefa
Rybnicka - Pałki
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Granica
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Rondo
Folwarecka - Pałki
Folwarecka - Ogródki
Al. Wojska Polskiego - Herberta
Al. Wojska Polskiego - Rondo
Dworzec Autobusowy
Żory
Dworcowa
Mikołowska - Dębowa
Wolności - Stadion
Boczna - Klonowa
Boczna - Park Przemysłowy
Brzozowa
Dworzec Kolejowy
Dworcowa
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
04
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Rybnicka - Kłapczyka
02
Kierunek:
Rybnicka - Granica
Dni robocze
05:26
07:17
08:14
11:56
14:21
15:12
16:36
18:51
21:21
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:26
08:46
11:36
14:21
16:36
18:51
21:21
Soboty
06:09
11:09
16:09
21:21
Niedziele i święta
07:10
12:08
16:18
20:18
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się