−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Wojska Polskiego - Rondo
Al. Wojska Polskiego - Herberta
Folwarecka - Ogródki
Folwarecka - Pałki
Rybnicka - Rondo
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Granica
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Rondo
Rybnicka - Pałki
Rybnicka - Strefa
Rybnicka - Cmentarz
Rybnicka - Kłapczyka
Rybnicka - Kłapczyka
Rybnicka - Cmentarz
Rybnicka - Strefa
Rybnicka - Pałki
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Granica
Rybnicka - Świetlica
Rybnicka - Wiśniowa
Rybnicka - Rondo
Folwarecka - Pałki
Folwarecka - Ogródki
Al. Wojska Polskiego - Herberta
Al. Wojska Polskiego - Rondo
Dworzec Autobusowy
Żory
Dworcowa
Mikołowska - Dębowa
Wolności - Stadion
Boczna - Klonowa
Boczna - Park Przemysłowy
Brzozowa
Dworzec Kolejowy
Dworcowa
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
04
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Al. Wojska Polskiego - Rondo
01
Kierunek:
Boczna - Park Przemysłowy
Dni robocze
05:45
DP
07:36
P
08:33
12:15
14:40
15:31
P
16:55
19:10
D
21:40
D
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:45
DP
09:05
11:55
14:40
16:55
19:10
D
21:40
D
Soboty
06:28
11:28
16:28
D
21:40
D
Niedziele i święta
07:29
12:27
16:37
D
20:37
D
Objaśnienia:
D
− kurs do: Dworzec Autobusowy
P
− kurs z pominięciem: Dworcowa >> Boczna - Park Przemysłowy
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się