−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Przystanki:
Rybnik
Kopalnia
Żory
Boguszowicka
Świerklany
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Ośrodek Zdrowia
Skrzyżowanie
Żory
Wodzisławska - Jankowicka
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Kłokocińska
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Spokojna
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gwarków - Osiedle
01
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:09
C
05:42
06:37
C
06:47
C
07:17
C
07:27
08:17
C
08:27
09:17
10:17
11:12
11:57
12:47
13:42
C
14:12
C
14:42
15:12
15:37
C
16:02
C
16:32
17:12
17:52
18:42
19:42
20:42
C
21:40
C
22:34
22:54
C
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:09
C
05:42
06:37
C
07:12
C
07:27
C
08:27
C
09:17
10:12
11:12
11:57
12:37
13:42
C
14:12
C
14:42
C
15:07
C
15:47
C
16:17
16:57
17:42
18:42
19:42
20:42
C
21:40
C
22:34
22:54
C
Soboty
06:42
07:57
09:12
10:22
11:32
12:32
13:42
14:32
15:42
16:32
17:42
18:32
19:32
20:42
21:32
22:52
C
Niedziele i święta
08:07
09:22
11:22
13:22
15:22
17:22
19:22
20:52
22:07
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się